Ukrainian
БЕЗКОШТОВНИЙ БІБЛІЙНИЙ КОМЕНТАР
 
Всі коментарі розміщені в PDF форматі, перегляд у вільному доступі через Adobe Reader .
Ukrainian Flag
 
СТАРИЙ ЗАПОВІТ
(Old Testament)
   

НОВИЙ ЗАПОВІТ
(New Testament)
ЄВАНГЕЛІE ВІД ІВАНА ТА 1,2,3 ПОСЛАННЯ ІВАНА
(Gospel of John, I, II & III John)
 

Цей безкоштовний веб-сайт для дослідження Біблії створений завдяки унікальному богонахненню Біблії. Біблія є єдиним джерелом для віри (спасіння) та практичних дій (християнського життя). Ключ до тлумачення Біблії можна знайти в оригінальному задумі автора відповідно до: (1) обраного ним жанру, (2) літературного контексту, (3) обраних ним граматичних форм, (4) обраної лексики, (5) історичних обставин життя автора на написання книги, (6) паралельних текстів (найкращим інтерпретатором богонатхненної книги є сама богонатхненна книга. Біблія є бібліотекою істини).
 
Автор коментарів має академічну підготовку (див. його резюме та символ віри на www.freebiblecommentary.org) в області герменевтики (тлумачення Біблії), і він намагається:
  1. Надихнути вас на самостійне читання Біблії (пріоритет за вами, Біблією та Святим Духом).
  2. Допомогти вам самостійно оцінити власне розуміння Біблії та запропонувати вам інші можливі варіанти тлумачення.
  3. Як тільки ви знайдете первісний намір автора (а отже, і єдине можливе значення тексту), він повинен застосовуватися у вашому житті, враховуючи існуючі культурні особливості суспільства! Існує багато можливих застосувань тексту, але він несе в собі один-єдиний авторський задум.
  4. Герменевтичні принципи не можуть точно вам сказати, що саме означає конкретний текст, але вони можуть допомогти визначити, що текст точно не означає!
  5. Герменевтика є переліком того, на що потрібно звернути увагу при дослідженні Писання. В процесі тлумачення важливим є кожен аспект, але часто сучасні інтерпретатори Біблії лише переймаються запитанням Що цей текст означає для мене?, тоді як краще поставити саме такі запитання: Що насправді говорив оригінальний автор (єдина богонатхненна особа) у свій час? та Як цю істину застосувати сьогодні, у мій час?.
Я сподіваюся, що мій семінар з тлумачення Біблії буде благословенням для вас, і що мої коментарі, вірш за віршем, зможуть ближче наблизити вас до Бога.

Д-р Боб Атлі,
професор герменевтики (у відставці)
www.freebiblecommentary.org
www.biblelessonsintl.com
 
Copyright © 2017 Bible Lessons International, P.O. Box 1289, Marshall, TX 75671, USA